Web Sitemize Hoşgeldiniz

5 Ağustos 2012 Pazar

öğrenci selma

Bundan yaklaşık bilmemkaç sene önceydi, öğrenciydim. O zamanlar lise son öğrencisiydim. Çok sosyaldim ama bir o kadar da utangaçtım. Kendi kafamda belirli fetishlerim vardı.

Her neyse,Selma ile uzun zamandır bakışırdık. Selma; orta boylu, kumral, ince belli ve harika poposu olan bir kızdı. Onla bakışmamızın sebebi ben poposuna bakarken yüzünü çevirdiğinde mecburen yüzüne bakardım. Yaklaşık 2 yıldır sadece bakışırız ve ortamlarda ufak tefek sohbetlerimiz olmuştur. Ben kapı nöbetçisi iken son ders zamanında Selma'nin geldiğini gördüm. Karşıdan bana bakarak geliyordu. Bende önce gözlerimi çevirdim. Kontrol için tekrar baktığımda kendinden emin bir şekilde ve bir tebessümle bana doğru yürüyordu. Ben utandığım için işi espriye vurdum.

Sonuçta -selma; çok iyi niyetli arkadaşlığımız var ama ben poponun güzelliğinden ötürü aslında seni düşünerek masturbasyon yapıyorum diyemezdim. "Hayrola rüyanda mı gördün ders saati" dedim. O da " Ne demezsin dersten atıldım sohbet ediyorum diye" dedi. "Sağlık olsun gel sohbete devam edelim madem." dedim. " Benimde aklıma sen geldin, nöbetçi olduğunu görmüştüm." dedi. İçimde kısa bir mutluluk ve beynimde amışma olmuştu. Ben onu süzüyordum, sanırım dalmışım ve yüzüne baktığımda gülümsüyordu. Açıkçası benim rahat olmamı sağlıyordu.

Senle fazla konuşma şansımız olmadı dedi. Açıkçası merak ediyorum dedi. Bende merak etmiyorum desem yalan olur dedim. Merakına 5 dakikadır şahitim zaten, güzelce inceledin beni dedi. Ben hafif kızardım ama o an onun verdiği rahatlıkla olsa gerek, işte incelemek yetse keşke dedim. Seni çok beğeniyorum ama beğenmekle kalıyor. Erken yaşlanıyorum bu yüzden dedim. Çok şekersin diyerek gülümsedi. Bende şeker olduğumu bilmekte durumu değiştirmiyor dedim. O zaman çok tatlısın dedi. Bende buda değiştirmiyor dedim. Hımmm. O zaman çok çekicisin desem dedi, bende evet sürekli çekiyorum diyerek şaka tabi diye ekledim ve hafif gülerek şakaya vurdum. Her sohbete açık olduğunu az çok belli ettiği için rahattım.

Anlyorum seni dedi gülümseyerek. Dün akşam yatarken bende farklı hissetmedim dedi. E normaldir yaşın gelmiş dedim. Ne yaşı diye sordu. Şey yani eğitim ve öğretim yaşı dedim. Hadi len dedi güldü. Senin de yaşın gelmiş heralde aklın başka yerlerde dedi. Bende test etmek lazım bilmiyorum dedim. Bak seeen dedi. Ee akşam hangi talihliyi düşledin dedim. Gülümseyerek karşımda duruyor dedi. Biraz sessiz kaldım.

Genelde talihlim değişmiyor diyerek ekledi. Ben artık seviyeli arkadaş modumu kapatmak üzereyim bence konuyu değiştirelim dedim. Değiştirmezsek ne olur dedi. Bende ikimiz içinde çok güzel şeyler olabilir dedim. Sonra gülümsedik. Sırtın tozlanmış dedim ve silkelemek için yöneldim. O da döndü alla alla dedi. Silkeleme bahanesi ile poposunu izledim biraz sırtını silkeledimve aşağı doğru silkelemeye devam ettim. Döndü hemen önünü ve baktı, benim gözüm poposundaydı yine. Çakal dedi güldü.

Ya benimle arka bahçeye gelir misin dedim sana çok önemli birşey söylemem lazım kapıdan sürekli birileri girip çıkıyor dedim. O da tamam dedi. Beden eğitimi dersi olan nevzata seslendim kapıda dursana bir 10 dakika dedim. Tamam dedi. Gittik arka bahçeye ve EE dedi. Bende gözlerini kapa dedim. Neden dedi. Kapa işte paso soru soruyorsun dedim. Tamam be dedi kapadı. ve dudaklarına yumuldum. Napıyorsun diyerek beni itti. Bende tekrar yumulup çekildim ve bunu yapıyordum dedim. Manyak, okuldan mı attıracaksın bizi dedi. Son ders olduğu için kimse gelmez buraya dedim. ve arka kuytudaki kazan dairesine çektim onu ve tekrar yumuldum o da karşılık veriyordu. Ellerimi saçlarından okşayarak aşağıdoğru indirdim ve boynunu öpüp dudaklarımı gezdirdim. iyice huylanıyordu ve kulağını emerek ellerimle o hayalimdeki kalçalarını sıkmaya okşamaya başladım ve fetişimi orada yapacaktım.

Gömleğinin düğmelerini açtım yarıya kadar ve südyeninin içinden ellerimi sokup göğüslerini okşayarak dışarı çıkardım ve ucunu emmeye beşladım dilimi gezdiriyordum. uçları sertleşmişti. avuçlarım arasına alarak aşağı eğildim ve başımı eteğinin altından içeri soktum. tangası vardı ve delirmiştim. dişlerimle tangasını asılıp şeftalisine vurmaya başladım hafif hafif sağa sola oynamaya başladı. bende bir elimle tangasını sıyırıp şeftalisine dilimi yedirmeye başladım. klitorisine sayısız dil darbesi atıyor ve yanaklarını ağzımın içine vakumlayıp emerek dilimi içeri sokuyordum. çıldırıyordu ve saçlarımı asılıyordu.

Diğer elimle de kalçalarını okşamaya ve fetişime hazırlanıyordum. şeftalisini dillerken diğer elimle de kalçalarının arasında parmağımı gezdiriyordum. beni yukarı çekti ve aşağı eğildi. pantolonumun fermuarını açtı ve boxer ın içinden aletimi çıkardı. oww tahmin ettiiğimden daha da iyiymiş dedi. Başladı önce ufak ufak dili ile incelemeye sonra başını ağzına aldı ve emmeye başladı. sonra gövdesine de geldi ve saxo ya başladı. bir iki dakika yaptı bende bir elimle göğüslerini bir elimle saçlarını okşuyordum. iyice sertleşmiştim ve onu yukarı çektim. şeftalisine dayadım aletimi. biraz sürttüm tadına baktım pamuk gibiydi. itmeye başladığımda dur dedi ve çekti kendini. Bozamam dedi. ya yapma kanser mi edeceksin şu anda bırakarak dedim. Sana güveniyorum ama bozamam dedi. bende napıcaz o zaman aletimi indir dedim.

ağzına aldı tekrar ve 1-2 dakika oral yaptı. ben olmayacak böyle dedim. ve kalçasına elimi attım. ya saçmalama canım çok yanar dedi. bende tamam fetişim popoya dedim ve yalamak istedim. döndü arkasını ve önce arkasından şeftalisini yaladım. suları ağzıma akıyordu. sonra dilimi arkasına götürdüm ve kalçasının yanaklarını emip yalamaya başladım. Fetişim gerçek oluyordu. uzun uzun yaladım poposunu ve deliğine getirdim dilimi. dilimle masaj yaparak yalıyordum deliğinin çevresini ve arada deliğine bastırıyordum dilimi. büyük bir zevkle saatlerce yalayabilirdim. yine dilimi deliğine sokup çıkardığım andan o da popoasunu bastırmaya başladı ve yumuşayan deliğin dilim komple girmeye başladı. dilimle poposuna sürekli girip çıkıyordum. o da çok zevk almaya başlamıştı.

Aklımdan hiç geçmemişti bu tip birşey demişti. Bende bayılırım kalçalara. hiç sex yapmasak bile bunu saatlerce yalayarak doyabilirim dedim. O da ben yalnız ilk defa arkamdan içime istiyorum başlarda hissetmedim bu isteği dedi. bende bu anı uzun zamandır hayal ediyordum dedim. biraz daha eğildi ve bende poposunu okşayarak ve ayırarak dilimi daha hızlı sokup çıkarıyordum. kalçalarını dilime bastırarak oynatıyordu. Bende kalçalarını ellerimle iyice sıkıp ayağa kalktım ve aletimi biraz tükürükledim. deliği zaten komple tükürüklüydü. o kadar iyi hazırlamışım ki aletimin başını hafif bastırmamla biraz ileri gitti. ve ilk defa yapmasına rağmen sadece ıhh dedi. ve girdi mi diye sordu bende başının yarısı biraz girdi dedim.az bekle çok net hissediyorum ve korkuyorum dedi. bende bekledim ve kendin hafif hafif poponu bastır aletime dedim.o da hafifçe iterken aletimin kocaman başı lop diye oturdu içine. ııohh diye sesi geldi ve kendi kendimi korkutmuşum dedi inanılmaz zevkli dedi. bende o kadar dillemeseydim şu an acıdan kıvranıyordun dedim. bişi demedi ve olaya döndük tekrar.

ben elimi şeftalisine attım ve yapış yapıştı. İyice okşayarak bir yandan da aletimi poposundan içeri itiyordum o da iyice domalıyordu. kafamı aşağı çevirdim ve keyiften başım döndü. o harika kalçalar kasıklarıma yaklaşmış ve aletimin yarısı içerisindeydi. inanılmaz tahrik oldum ve kalan yarısını kökledim. Ahh haber ver dedi. canın mı yandı dedim. hayır korktum dedi. Şu saatten sonra korkma dedim. Çünkü faydası olmayacak diye gülümsedim. Anlaşılan popoyu kaybettik dedi. Bende kaybetmedin, seks hayatına kazandırdın dedim ve konuşturma da şu anı doya doya yaşayalım dedim. ve başladım pompalamaya. hem izliyordum girişimi hemde deli gibi gidip geliyordum.

Başlarda piston gibi ağır ağır kayarken iyice alışan deliğine güzel güzel sokup çıkarıyordum. yaklaşık 10 dakika ortalama hızla iyice tadına doyurdum aletimi.Elimle iyice şeftalisini tahrik edip ufak ufak parmaklayarak hadi sen gel önce dedim. gelemem ki böyle dedi. bende poposuna kökleyip bastırarak bekledim kalçalarını kasıklarıma kilitledim. elimle de şeftalisini deli gibi uyarıyordum ve boynunu da emmeye başlayarak onu boşalttım. Sıra bendeydi ve poposunu daha sert pompalamaya başladım. elimi de şeftalisinden çekip poposunun yanaklarıdan asılmaya başladım. bir müddet sonra sarıldım arkasından ve iyice kökleyerek kalçalarını yapıştırdım kasıklarıma. o da orgazm olmaya devam ediyordu. Bende boşalmaya yakın bir anda yarısını çıkararak zarar görmemesi için yarısı içerisinde iken git gel yaparak sadece başı içinde olduğu bir anda deliğine aktım. sonra yavaşça çıkardım.

Spermlerim deli gibi geliyordu poposundan.cebimdeki mendille silip eline verdim. bak kocan oldum seni bozmadan dedim. O da harikasın aşkımm diyerek sarıldı. ilk defa reel ilişki yaşadım ve bozulmadan oldu. Gerçekten çok rahatladım dedi. korktuğum bir yöntemle boşalacağım aklıma bile gelmezdi dedi. bende diğer mendili tekrar arkasına yerleştirdim. Bu ne dedi. kalan spermlerim buna aksın. eve gittiğinde tuvalete git dedim. maaşallah hiçbir özelimiz de kalmadı yani dedi. Bende bundan daha özel ne olabilir dedim. dudaklarına yapışıp teşekkür öpücüğü verdim. Sana gerçekten bayılıyorum ve çok mutlu ettin beni dedim. karım gibi görüyorum dedim.Duygusal anlar yaşadık. Tekrar öpüştük. sımsıkı sarılarak. hiç ayrılmak istemiyorduk birbirimizin yanından. Bende ona yanyana çıkmayalım burdan dedim. Beni salla ama sana laf gelmesin dedim. Bi tanemsin dedim. Tamam ben çantamı alayım sınıftan zil çalacak dedi. Bende nevzatın sitemlerini dinleyim dedim ve gülüşüp ayrıldık ordan.

Çok rahatlamıştım. Sanırım o da öyle olacak ki önce kantine gitmiş. sınıfa yönelip zili beklemeden önce benim olduğum kapıdan girdi içeri ve etrafına bakıp kontrolü yaptıktan sonra kocaman öpüp sınıfın yolunu tuttu. birde kıvıra kıvıragidip gülerek arkasına bakıyordu. Bende elimle işaret parmağımı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder